Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

«Крок назустріч»

В актовому залі територіального центру соціального обслуговування представниками трьох установ спільно проведено семінар «Крок назустріч» для більш, ніж 40 осіб засуджених до покарань без позбавлення волі, які проживають на території нашого району. Така категорія людей потребує посиленої уваги з боку суспільства та допомоги, поради, щоб не здійснити повторного правопорушення. Тому за ініціативи заступника начальника кримінально-виконавчої інспекції, підполковника Валерія Козицького для проведення семінару були запрошенні районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Олександрійський міськрайонний центр зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості Наталія Дейнега проінформувала присутніх про шляхи пошуку роботи та послуги, які надає їх установа.

Директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Чемерис спілкувалася з учасниками семінару на тему профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу. Сьогодні ця тема актуальна і в Україні, і в нашому районі. А особливо для людей, які давно закінчили навчальні заклади і доступ до подібної інформації дуже обмежений. Така бесіда носила не тільки профілактичний, а й інформаційний характер. І.Чемерис повідомила про можливість кожному бажаючому здати безкоштовно аналіз на ВІЛ в анонімному кабінеті центральної районної лікарні або звернутись до громадської благодійної організації «Шлях до життя».

Діана Сперисенко – начальник відділу соціальної роботи центру і психолог провела тренінгове заняття по визначенню рівня та підвищенню самооцінки слухачів.

Семінар пройшов в активній формі: слухачі задавали запитання виступаючим, приймали участь у дискусіях.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 07.02.2014 Переглядів: 287 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2