Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

Сім’я – запорука міцної держави

В контексті реалізації державної сімейної політики, 23 січня 2014 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації АНІСІМОВОЇ-ШИЛО О.І. відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

У засіданні взяли участь перший заступник начальника управління соціального захисту населення РДА ТАБАЧКОВА І.М., заступник начальника управління соціального захисту населення РДА ГРІНЧАК О.А., головний спеціаліст управління соціального захисту населення РДА ЯКОВЕНКО М.В., районний педіатр центральної районної лікарні АЛЄКСЄЄВА В.М., начальник відділу освіти РДА КОРІНЕНКО О.А., оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС України в Кіровоградській області М'ЯКУШКА О.О., головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення РДА ПУХТІЄНКО О.А. та запрошені завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей РДА КОРЯКОВЦЕВ Я.В, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді СПЕРИСЕНКО Д.Б.

У вступному слові заступник голови райдержадміністрації АНІСІМОВА-ШИЛО О.І. ознайомила присутніх з основними завданнями, що покладаються на координаційну раду, а саме:

- вивчення стану роботи органів і установ, на які покладено обов’язки з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;

- прийняття у межах своїх компетенцій рішень, необхідних для координації діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських, селищних рад з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;

- сприяння у підготовці та проведенні конференцій, нарад, семінарів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;

- взаємодія з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань планування та проведення роботи щодо гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;

- розгляд подання органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій на осіб, які претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», надання об’єктивної оцінки заслуг вищезазначених осіб та прийняття попередніх рішень щодо представлення (не представлення) до нагороди.

В ході засідання ради затверджено план засідань на 2014 рік та обговорювалися такі питання:

- про районні заходи щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року; про заходи на виконання Державної цільової соціальної програми підтримки сім'ї до 2016 року; про заходи на виконання Державної цільової програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року (доповідала Грінчак О.А.);

- про клопотання на присвоєння почесного звання України «Мати–героїня» (доповідала Яковенко М.В.);

- про взаємодію і співпрацю структурних підрозділів райдержадміністрації та здійснення спеціальних заходів в районі щодо попередження насильства в сім’ї (доповідав М'якушка О.О.);

- про роботу закладів освіти району щодо виховання культури гендерної рівності та подолання гендерних стереотипів (доповідала Коріненко О.А.);

- про роботу органів і служб щодо реалізації в районі сімейної політики та захисту і збереження прав дітей (доповідали Сперисенко Д.Б. та Коряковцев Я.В.).

Кожен з присутніх висловив свою точку зору з приводу роботи координаційної ради, внесенні пропозиції враховано в плануванні подальшої роботи.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 23.01.2014 Переглядів: 270 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5