Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

Змагання з волейболу на кубок «УкрАгроКому»

Вже дев’ятий рік поспіль наприкінці січня проходять змагання з волейболу на кубок «УкрАгроКому». Цього року 26 січня Олександрія приймала 5 волейбольних команд з різних куточків Кіровоградщини. Волейболістів та прихильників команд привітав комерційний директор ТОВ «УкрАгроКом» Павло Фесюк і побажав учасникам спортивних досягнень та перемог, а вболівальникам - цікавої і результативної гри. Павло Дмитрович зауважив, що місцеві бізнесові структури, у тому числі ТОВ «УкрАгроКом», завжди підтримували розвиток спорту і здоровий спосіб життя на території району, тому свого часу і була створена волейбольна команда, а пізніше виникла ідея проведення змагань з волейболу на кубок «УкрАгроКому».

Команди волейболістів з смт. Устинівка, с. Олександрівка, с. Головківка, м. Знам’янка та смт. Петрове завзято боролися за перемогу. Кожна гра була досить напруженою. Команди, які вже не перший рік зустрічаються на змаганнях і мають певні амбіції, всіма силами намагалися досягти успіху. Однак, здолавши опір суперників, перше місце виборола команда волейболістів «УкрАгроКому». На другому місці - команда смт. Устинівка, ІІІ місце посіли спортсмени смт. Петрове.

У цілому змагання пройшли у гострій спортивній боротьбі і засвідчили майстерність та високий рівень гри учасників.

Організатори змагань вдячні директору ДЮСШ №2 Віталію Флорі за надання спортивного залу для проведення турніру.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 28.01.2014 Переглядів: 240 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1