"Гарячі лінії" для спілкування з підприємцями 4-21-41, 4-13-75
Економіка Агропромисловий комплекс ЖКГ Будівництво та архітектура Соціально-гуманітарна сфера
Головна » Останні надходження » Соціально-гуманітарна cфера » Молодь та спорт

Фінальні обласні сільські спортивні ігри 2013

28 вересня 2013 р. у смт Олександрівці проходила обласна спартакіада серед сільських фізкультурно-спортивних клубів. Ці змагання проводяться поетапно, починаючи з низових ланок серед окремих спортсменів і команд фізкультурно-спортивних клубів з метою широкого залучення усіх верств сільського населення до занять найбільш доступними і поширеними на селі традиційними видами спорту. Проведення обласних змагань є в деякій мірі підведенням підсумків фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в територіальних фізкультурно-спортивних клубах «Колос».

Спартакіада проходила між командами районів Кіровоградської області і зібрала більше 300 учасників. Команду Олександрійського району представляли спортсмени фізкультурно-спортивних клубів з Олександрівки, Головківки, Куколівки, Войнівки, Доброї Надії та колективи фізкультури і спорту: Олександрійський РВ УМВС, елеватор ТОВ «УкрАгроКом», ветеринарна медицина Олександрійського району, Куколівська і Олександрівська ЗОШ районного відділу освіти.

Розпочалися змагання з виступів «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Сім’я Олександрійського району Флакей Сергій, Наталія та їх син Михайло проявили себе як дуже спортивна та дружня родина. Після двох естафет вони посідали другу сходинку та передчуття перемоги на третій естафеті «Боулінг» зіграв злий жарт - Сергій і Наталія не змогли влучити у фішки. Наша сім’я посіла V місце та принесла команді - 16,5 залікових очок.

Другим видом програми було силове єдиноборство – армспорт. Честь Олександрійщини захищали серед жінок Флакей Наталія з с. Куколівка. У Наталії це були перші змагання, за браком досвіду вона не змогла себе проявити і посіла у підгрупі третє місце. Представники чоловічої статі також вперше взяли участь у змаганнях обласного рівня: Романюк Євгеній з с. Добра Надія у ваговій категорія до 90 кг (при своїй вазі 70 кг) переміг своїх суперників у відбіркових поєдинках, а в фіналі посів ІІІ місце. Представник с. Войнівки Тарасенко Віктор (вага понад 90 кг) зайняв ІІ місце у підгрупі, поступившись спортсмену, який став срібним призером цьогорічних змагань. Вони теж принесли команді 16 очок, зайнявши VI загальнокомандне місце.

Паралельно з армспортом стартували змагання з тенісу настільного та волейболу.

Команду з тенісу настільного представляли: у чоловічому розряді - досвідчений тенісист, неодноразовий переможець чемпіонатів і першостей Всеукраїнських та обласних змагань Лум’яник Станіслав, а в жіночому розряді Бабич Тетяна - юна тенісистка ДЮСШ «Колос» з с. Олександрівки.

Лум’яник Станіслав провів 9 зустрічей, у 6-ти вийшов переможцем - ІV особисте місце; Бабич Тетяна, виступаючи вперше на такого рівня змаганнях посіла - VI особисте місце. Тенісисти в спартакіаді області зайняли V загально командне місце і набрали 17 залікових очок.

У волейболі - жереб був не дуже втішний для нашої команди, звівши у підгрупі з місцевою командою - неодноразовими чемпіонами Кіровоградської області. До речі вони стали чемпіонами і цього разу. Слід зазначити, що за команду з смт Олександрівка виступають гравці, які в минулому грали у командах вищої та першої ліги - кандидати та майстри спорту з волейболу. Олександрійський район представляла команда елеватору ТОВ «УкрАгроКом», капітан команди Йоник Олександр. Отже, у першій грі протистояти майстрам з Олександрівки було дуже нелегко, наша команда поступилась у двох партіях з рахунками 8:11 і 9:11, у другій грі наші волейболісти отримали впевнену перемогу над командою Новгородківського району з рахунком 11:5 та 11:4. Команда загалом грала добре, але друге місце у підгрупі не дало право змагатись за призові місця. Команда зайняла загальнокомандне ІV місце.

Наші богатирі у змаганнях з перетягування канату зайняли загальнокомандне - ІV місце.

Після закінчення змагань були підведені підсумки обласних сільських спортивних ігор - команда Олександрійського району набрала залікових 83,5 очка і посіла - V загальнокомандне місце.

Участь спортсменів Олександрійського району в обласній спартакіаді серед команд фізкультурно-спортивних клубів показала, що сільським і селищним фізкультурно-спортивним клубам потрібно активізувати фізкультурно-оздоровчу роботу серед сільського населення, більше приділяти уваги проведенню спортивно-масових заходів, розширенню та зміцненню спортивно-матеріальної бази на місцях, районній організації ВФСТ «Колос» більш тісніше співпрацювати з сільськими та селищними радами в напрямку розвитку сільського спорту, залученню молоді до занять спортом, розширенню мережі районної ДЮСШ.

Районна організація ВФСТ «Колос», спортсмени району висловили вдячність депутату Верховної Ради України Сергію Кузьменко і голові райдержадміністрації Віталію Згамі за надану допомогу та підтримку збірної команди району в участі в обласних сільських спортивних іграх.

Категорія: Молодь та спорт | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 01.10.2013 Переглядів: 220 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0