"Гарячі лінії" для спілкування з підприємцями 4-21-41, 4-13-75
Економіка Агропромисловий комплекс ЖКГ Будівництво та архітектура Соціально-гуманітарна сфера
Головна » Останні надходження » Соціально-гуманітарна cфера » Соціальні ініціативи

Захоплююче шоу силачів Олександрійщини на День міста

Голова Олександрійської РДА Віталій ЗГАМА взяв участь у святкових заходах, присвячених 267-й річниці з дня заснування Олександрії. Реалізовуючи одну з ініціатив Президента Ураїни щодо популяризації здорового способу життя, Віталій Миколайович побував на міськрайонних змаганнях з силового екстриму, що проводились за підтримки народного депутата України Сергія КУЗЬМЕНКА та райдержадміністрації. У заході, який  проходив біля спорткомплексу «Ніка», взяли участь 14 силачів. На початку змагань Віталій ЗГАМА привітав і учасників, і вболівальників з урочистою датою та побажав всім стабільності, процвітання, здоров’я та успіхів, як в роботі, так і в спорті.

Змагання з силового екстриму проводились у двох вагових категоріях: до і понад 90 кг. Після захоплюючого шоу, в якому його учасники з’ясовували, хто ж з них сильніший, перемогу вибороли: у ваговій категорії до 90 кг І місце завоював Олексій ЧИЖ, ІІ – Сергій ХОХЛОВ, на ІІІ сходинці – Микита БОГДАНОВ; у ваговій категорії понад 90 кг найсильнішим визнано Максима ПЕТРЕНКА, другим став Олександр ШИНКАРЕНКО, на ІІІ місці – Віктор ОНІЩЕНКО.

По закінченню змагань усі учасники були нагороджені грамотами райдержадміністрації, кубками та медалями, які в урочистій атмосфері вручив найсильнішим мешканцям Олександрійщини голова РДА Віталій ЗГАМА.

Категорія: Соціальні ініціативи | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 28.05.2013 Переглядів: 270 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1