Головна » 2014 » Лютий » 7 » Колектив служби ветеринарної медицини Олександрійського району - серед кращих в області

5 лютого 2014 року проведено розширене засідання колегії головного управління ветеринарної медицини в Кіровоградській області за участю керівників установ ветеринарної медицини області та спеціалістів обласних державних установ ветеринарної медицини (всього 90 спеціалістів ветеринарної медицини).

В роботі колегії взяв участь заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Арсірій Я.О. та заступник директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації Муха В.С.

На колегії були розглянуті підсумки роботи служби ветеринарної медицини області за 2013 рік та визначені першочергові завдання на 2014 рік.

Особлива увага була приділена забезпеченню стабільної епізоотичної ситуації. Одним із пріоритетних завдань було визначено недопущення занесення на територію області африканської чуми свиней.

Також розглянуті питання щодо забезпечення проведення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за безпечністю та якістю харчових продуктів, неїстівних продуктів тваринного походження, кормів та інших товарів, стан ідентифікації тварин в області, тощо.

За підсумками роботи у 2013 році кращою визнано роботу колективів служби ветеринарної медицини Голованівського, Добровеличківського, Олександрійського, Бобринецького районів, серед міст – міста Олександрії.

Джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Переглядів: 421 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 5.0/1