Головна » 2010 » Червень » 29 » Обговорення програми економічних реформ "Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава"
     25 червня 2010 року в районній державній адміністрації відбулася нарада - зустріч  громадськості Олександрійського району з першим заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Мездріним Миколою Геннадійовичем по питанню  обговорення положень проекту Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава».
     На нараді - зустрічі були виділені основні пріоритети даної Програми, по яких, зокрема, виступили:
      1. «Міжбюджетні відносини. Підвищення якості послуг, як надаються за рахунок місцевих бюджетів і збільшення обсягу інвестицій у регіоні» - Левченко Ірина Вікторівна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.
      2. «Система освіти. Підвищення якості і конкурентноспроможності системи освіти, забезпечення її інтеграції в єдиний європейський освітній простір» - Ільющенкова Валентина Іванівна, начальник відділу освіти районної державної адміністрації.
      3. «Соціальна підтримка. Збільшення охоплення соціальною підтримкою громадян, які цього потребують, при раціональному використанні бюджетних коштів» - Анісімова - Шило Ольга Іванівна, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.
      4. «Медичне обслуговування. Поліпшення здоров'я населення, забезпечення рівного і справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості» - Гірник Олександр Миколайович, заступник головного лікаря ЦРЛ.
      5. «Пенсійне забезпечення. Посилення соціального захисту осіб, які втратили працездатність, забезпечення гідного рівня їх життя в результаті сталого розвитку пенсійної системи» - Максименко Інна Олександрівна, начальник управління Пенсійного фонду в Олександрійському районі.
      6. «Дерегуляція. Поліпшення бізнесклімату і створення сприятливих умов для притоку інвестицій» - Федоренко Любов Іванівна, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.
      7. «Приватизація і управління держвласністю. Зменшення участі держави в економіці за рахунок приватизації та ефективного управління держвласністю» - Федоренко Любов Іванівна, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.
      8. «Транспортна інфраструктура. Розвиток транспортної інфраструктури, необхідної для росту економіки і реалізації транспортного потенціалу» -Федоренко Любов Іванівна, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.
      9. " Міжнародна інтеграція та співпраця" -Федоренко Любов Іванівна, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.
      10. "Розвиток науково - технічної та інноваційної сфери" -Федоренко Любов Іванівна, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.
      11. «Житлово - комунальне господарство. Підвищення якості послуг ЖКГ для всіх верств населення і досягнення бездотаційності галузі» - Касьяненко Юрій Юхимович, начальник відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства районної державної адміністрації.
      12. «Сільське господарство і земельна реформа. Технологічне переобладнання сільського господарства і перетворення його на конкурентноспроможну галузь економіки» - Коренюк Сергій Юрійович, заступник голови районної державної адміністрації.
     По кожному розділу Програми заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  Микола Геннадійович Мездрін, начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Юрій Вікторович Вольський, начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області Микола Григорович Власенко дали конкретні поради  та пропозиції щодо подальшого розвитку економіки нашого краю. Перед присутніми також виступили зі своїм баченням втілення Програми економічних реформ нашого району заступники голови районної державної адміністрації Коренюк Сергій  Юрійович, і Сакара Тамара Вікторівна  та голова районної ради Бойко Михайло Сергійович.
     По завершенню наради - зустрічі голова районної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович подякував керівникам області за винайдений час для спілкування з активом  району по подальшому розвитку та вирішенню всіх економічних питань нашого району.
Переглядів: 680 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 4.0/1