Головна » 2014 » Лютий » 13 » Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району

13 лютого 2014 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання комісії провів перший заступник голови районної державної адміністрації С.Коренюк.

Питання, яке виносилося на розгляд комісії – стан погашення заборгованості із заробітної плати по економічно активних підприємствах ТОВ «Хімвіскпром» і філії «Олександрійський кінзавод № 174 ДП «Конярство України». На засідання комісії запрошено керівників вказаних підприємств.

В обговоренні питання взяли участь перший заступник начальника управління соціального захисту населення РДА І.Табачкова, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА І.Кравчук, директор міськрайонного центру зайнятості І.Мукієнко, начальник управління Пенсійного фонду України в м.Олександрії та Олександрійському районі І.Максименко, начальник управління статистики в Олександрійському районі С.Удовіченко, заступник начальника Олександрійської ОДІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Н.Горлачова, головний спеціаліст сектору по роботі з роботодавцями управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Кіровоградській області А.Семеренко.

Головуючим комісії дані доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації тримати на контролі виконання графіка погашення заборгованості по підприємствах боржниках.

Переглядів: 570 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 0.0/0