Головна » 2014 » Січень » 29 » Проведено позачергове засідання районної комісії з питань санації, реструктуризації та банкрутства підприємств

28 січня 2014 року під головуванням першого заступника голови Олександрійської районної державної адміністрації С. Коренюка проведено засідання районної комісії з питань санації, реструктуризації та банкрутства підприємств в Олександрійському районі.

Ініціатором позачергового засідання районної комісії виступило управління пенсійного фонду в м. Олександрія та Олександрійському районі. Начальник управління Максименко І.О. звернула увагу на ріст заборгованості по підприємству ВАТ «Комінтерн» перед пенсійним фондом та вказала на можливі шляхи завершення процедури банкрутства по даному підприємству. З цією метою на засідання було запрошено Комінтернівського сільського голову Костянецьку С.О., яка доповіла про хід виконання ухвал суду щодо передачі об’єктів підприємства на баланс сільської ради.

В ході засідання було обговорено стан провадження справ про банкрутство на всіх підприємствах-банкрутах Олександрійського району.

Сергій Коренюк підвів підсумки засідання та дав відповідні доручення, зокрема, управлінню Пенсійного фонду в м. Олександрія та Олександрійському районі (Максименко І.О.) забезпечити контроль за проведенням інвентаризації Комінтернівською сільською радою спільно з Фондом держмайна об’єктів ВАТ «Комінтерн», які знаходяться на території сільської ради.

Переглядів: 260 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 5.0/1