Головна » 2014 » Січень » 21 » У єдності наша сила
У єдності наша сила

Сьогодні з самого ранку біля районного відділу освіти зібралося близько сотні школярів та їхніх учителів, які приїхали з сільських шкіл для участі у молодіжній акції «Україна Соборна», приуроченій Дню Соборності та Свободи України.

У розмаїтті синьо-жовтих стрічок учні урочистою ходою попрямували до районного будинку культури. Очолили колону старшокласники Новопразького НВК, які несли головний атрибут держави – синьо-жовтий прапор.

З щирими вітаннями до учасників акції звернулася заступник голови райдержадміністрації Ольга Анісімова-Шило:

- Сьогодні ми складаємо шану мудрості, далекоглядності і патріотизму політичних лідерів тієї пори, ініціаторам і безпосереднім творцям Акту злуки. Ми повинні працювати на розвиток рідного краю. Саме тому, Президент України Віктор Янукович закликає усіх відкласти політичні суперечності, не шукати конфлікти, а спрямувати зусилля на пошук спільного бачення перспектив України, - наголосила Ольга Іванівна.

Заступник голови районної ради Богдан Куруп додав, що свято соборності за десятиліття не лише не втратило своєї значимості, а й набуло нових рис та особливої актуальності. А свобода, незалежність, соборність – це ті цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Ведучі заходу – директор Новопразького НВК Ірина Півняк та директор Добронадіївської школи Олександр Єфімов, а також методист відділу освіти Ніна Ляшко розповіли учасникам про те, який шлях пройшла Україна до своєї соборності, про проголошення возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Крім того, дітворі та гостям дарували пісні про Україну учениця Ізмайлівської ЗОШ Єлизавета Мушина, учениця Олександрівської школи Марина Жовтоножко та соціальний педагог Новопразького НВК Лідія Геращенко.

Кульмінацією свята стало символічне з’єднання всіх областей України в єдиний «Вінок єднання». Учні шкіл представили різні регіони України та пов’язали різнокольорові стрічки на вінок, а решта гостей взялася за руки і зібралася під однією парасолькою, продемонструвавши таким чином єдність нашої держави.

Переглядів: 337 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 5.0/2