Головна » 2014 » Січень » 31 » Урочисте нагородження матерів-героїнь району
Урочисте нагородження матерів-героїнь району

Жінка-мати завжди викликає повагу. Мати-героїня, яка виховала багато дітей, гідна захоплення. Всі знають, яка відповідальність лежить на плечах матері виростити дітей, і, вкладаючи у їх виховання щоденний труд, «підняти на ноги» п`ятьох і більше дітей. Честь і хвала Вам за це, шановні матері.

31 січня 2014 року на черговій сесії районної ради відбулося урочисте вручення посвідчень до почесного звання України «Мати–героїня» та нагрудних знаків «Мати–героїня» двом жінкам Олександрійського району.

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов їх всебічного розвитку Указом Президента України від 30 листопада 2013 року № 657 почесне звання України «Мати–героїня» присвоєно Мартиненко Світлані Федорівні, 1969 року народження, жительці села Пролетарське, яка народила та виховала 5 дітей та Ткаченко Наталії Станіславівні, 1973 року народження, жительці села Андріївка, яка народила та виховала 7 дітей - 5 дочок і 2 синів.

Почесну місію нагородження виконали голова Олександрійської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Згама, голова Олександрійської районної ради Михайло Сергійович Бойко та перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Михайлівна Табачкова. У своїх привітаннях вони висловили щиру вдячність матерям за їхній особистий внесок у зразкове виховання дітей, побажали їм наснаги, міцного здоров`я, сімейного затишку, здійснення усіх мрій і задумів та довгих років життя.

Сьогодні, когорта матерів-героїнь нашого району поповнилась ще на 2 жінки, які удостоїлися високого звання «Мати–героїня». Тепер їх в районі налічується 43 особи, ще 10 клопонань про присвоєння почесного звання знаходяться на розгляді в Адміністрації Президента України.

Переглядів: 484 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 5.0/2