Головна » 2014 » Січень » 20 » Виконання надходжень до районного бюджету за 2013р. по загальному фонду склало 108,5%

17 січня 2014 року під головуванням першого заступника голови Олександрійської районної державної адміністрації Сергія Коренюка відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків. На комісії обговорювалися питання підсумків за 2013 рік та перспективи виконання завдань січня 2014 року.

Доповідали начальник фінансового управління РДА Левченко І.В., перший заступник начальника ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Пашко С.М., начальник управління Пенсійного фонду України м.Олександрії та Олександрійському районі Максименко І.О.

Щодо виконання бюджету району, то за оперативними даними виконання надходжень склало по загальному фонду 108,5%, це 103,5% до 2012 року. Відповідно до інформації начальника Пенсійного фонду на виконання доведеного планового показника протягом 2013 року надійшло власних надходжень на загальну суму 2776,9 тис.грн., що становить 104,9%, або більше на 290,4 тис.грн. проти 2012 року.

Прогнозні розрахунки надходжень в січні 2014 року Олександрійської об’єднаної податкової інспекції свідчать про оптимістичні перспективи виконання тимчасового розпису зведеного бюджету Олександрійського району. Прогнозні показники надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду у січні 2014 року свідчать про темпи росту в порівняні з показниками минулого року.

Переглядів: 240 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 0.0/0