Головна » 2014 » Січень » 15 » Затверджено план роботи районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2014 рік

Сьогодні, у приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На початку засідання до присутніх у залі голів селищних і сільських рад звернувся голова РДА Віталій Згама, який подякував їм за якісну і результативну роботу у 2013 році та окреслив плани районої влади на рік поточний.

Голова комісії, перший заступник голови РДА Сергій Коренюк звернув увагу на основні напрямки роботи комісії у 2014 році.

Детальніше щодо плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2014 рік та плану дій з підготовки до паводків, пропуску льодоходу та повені у 2014 році доповів завідувач сектору житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Олександр Сокірін.

Начальник Олександрійського РВ У ДСНС України в Кіровоградській області Андрій Чижик повідомив, що за 2013 рік на території району виникло 17 пожеж, що на 7 пожеж менше, ніж в 2012 році. Важливим фактором запобігання виникнення пожеж та недопущення загибелі людей на них є навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті. Тож комісія вирішила рекомендувати сільським і селищним головам приділяти більшу увагу цьому питанню, зокрема, встановити у населених пунктах довгострокові стенди на протипожежну тематику.

Переглядів: 278 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 0.0/0