Головна » 2014 » Лютий » 14 » Зроблено перші кроки до системи диспетчеризації пасажирського транспорту в районі

14 лютого 2014 року у приміщенні Олександрійської районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Сергія Коренюка відбулось засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. На засідання були запрошені перевізники, що обслуговують Олександрійський район.

Одним із ключових питань, яке розглядалось на засіданні, було підключення автобусів до єдиної обласної системи диспетчеризації з використанням супутникової системи навігації руху транспортних засобів. Коренюк С.Ю. розповів про підприємство, яке стало переможцем у конкурсі по впровадженню єдиної обласної системи диспетчеризації та виконання функцій оператора цієї системи, процедуру підключення, вартість та переваги даної системи. Також наголосив перевізникам, що процедура впровадження системи диспетчеризації обов’язкова для перевізників всіх форм власності, кінцевий термін закінчення процедури 1 червня 2014 року.

Переглядів: 735 | Додав: Андрій Пилипенко | Рейтинг: 5.0/1