Розклад руху автобусів
Маршрут
|
Дні
виконання рейсів
|
Час
відправлення з Олександрії
|
Час
відправлення з кінцевого пункту
|
Олександрія
– Нова Прага
|
Щодня,
крім четверга
щочетверга
|
6-00, 6-45, 9-00,
10-45, 11-45, 14-00, 16-30, 17-50
6-45, 10-45, 14-00,
15-00, 16-30, 17-50
|
7-20, 8-15, 10-20,
12-05, 13-10, 15-15, 17-45, 19-10
8-15,
12-05, 15-15, 16-40, 17-45, 19-10
|
Олександрія
– Нова Прага
|
Щодня
|
7-45,
10-00, 17-15
|
8-45,
11-20, 18-15
|
Олександрія
- Світлопіль (через Нову Прагу)
|
Щодня
|
5-10,
13-00
|
6-20,
14-20
|
Олександрія
- Лозуватка (через Нову Прагу)
|
Четвер
|
5-30,
11-45
|
6-30,
12-45
|
Олександрія
- Квітневе (через Нову Прагу, Гайове)
|
Понеділок,
середа, п"ятниця, неділя
|
5-00,
13-00
|
7-00,
14-50
|
Олександрія
- Митрофанівка (через Нову Прагу,
Шарівку)
|
Щодня,
крім вівторка та четверга
|
5-10,
13-10
|
7-00,
15-00
|
Олександрія
- Войнівка
|
Щодня, крім
понеділка
понеділок
|
5-25, 5-40, 6-40,
7-13, 8-10, 8-48, 10-15, 11-10, 12-00, 12-35, 14-00, 15-00, 15-50,
16-35, 17-30, 18-10, 19-30, 20-20
5-25,
5-40, 6-40, 7-13, 8-48,11-10, 12-35, 15-00, 16-35, 17-30, 18-10,
19-30, 20-20
|
6-00, 6-25, 7-15,
8-00, 8-50, 9-30, 11-00, 11-50, 12-40, 13-20, 14-40, 15-50, 16-30,
17-20, 18-10, 18-55, 20-10, 21-00
6-00,
6-25, 7-15, 8-00, 9-30, 11-50, 13-20, 15-50, 17-20, , 18-10,
18-55, 20-10, 21-00
|
Олександрія
- Приютівка
|
Щодня
|
7-00,
8-30, 12-15
|
7-30,
9-00, 12-45
|
Олександрія
- Протопопівка (через Приютівку)
|
Щодня
|
5-30,
6-00, 6-20, 6-40, 6-50, 7-10, 7-35, 8-00, 8-10, 8-30, 9-00,
9-20, 9-35, 10-00, 10-30, 11-20, 11-10, 11-30, 12-00, 12-30,
13-00, 13-05, 13-30, 14-10, 14-25, 14-40, 15-20, 15-35, 16-00,
16-35, 17-10, 17-40, 18-00, 18-30, 19-00, 19-15, 20-40
|
6-00,
6-35, 6-50, 7-20, 7-27, 7-45, 8-10, 8-40, 8-50, 9-10, 9-40, 10-10,
10-20, 10-40, 11-15, 12-10, 11-45, 12-20, 12-45, 13-10, 13-40,
13-45,14-10, 14-50, 15-00, 15-15, 15-50, 16-15, 16-50, 17-10,
17-50, 18-20, 18-40, 19-10, 20-45, 20-00, 21-15
|
Олександрія
- Косівка (через Приютівку, Протопопівку,
Діброви)
|
Щодня,
крім суботи
|
5-00,
11-50
|
6-15,
13-05
|
Олександрія
- Косівка (через Приютівку, Протопопівку,
Діброви)
|
Щодня
|
6-50,
10-00, 13-30, 16-00, 18-00
|
7-50,
11-00, 14-50, 17-00, 19-00
|
Олександрія
- Бутівське (через Приютівку, Протопопівку,
Діброви, Костянтинівку)
|
Щодня,
крім понеділка
|
5-10,
11-00, 15-00
|
6-30,
12-30, 16-30
|
Олександрія
- Миронівка (через Приютівку, Протопопівку,
Діброви, Костянтинівку, Бутівське)
|
Щодня,
крім вівторка
|
5-30,
12-35
|
6-55,
14-20
|
Олександрія
- Березівка
|
Щодня
Середа,п’ятниця
|
6-30, 7-30, 10-00,
12-30, 15-00, 18-10 11-10
|
7-00, 8-00, 10-30,
13-00, 15-30,18-40
11-45
|
Олександрія
- Лікарівка
|
Середа,
субота, неділя
|
5-10,
11-30
|
6-00,
12-25
|
Олександрія
- Недогарки (через Вільний Посад,
Мар"ївку, Володимиро-Ульяновку)
|
Щодня,
крім вівторка та четверга
|
5-25,
12-15
|
6-40,
13-30
|
Олександрія
- Бандурівка (через Веселе, Пантаївку,
Ясинуватку)
|
Щодня
П’ятниця,
субота, неділя
|
4-50, 13-00
17-00
|
6-20, 14-40
18-35
|
Олександрія
- Головківка (через Звенигородку)
|
Щодня
|
5-40,
7-30, 10-00, 12-00, 14-00, 16-00,
|
6-30,
8-30,11-00, 13-00, 15-00, 17-00
|
Олександрія
- Головківка (через Звенигородку)
|
Щодня
|
6-00,
8-30, 13-00, 17-30
|
7-17,
9-50, 14-30, 18-30
|
Олександрія
- Пустельникове (через Звенигородку,
Піщаний Брід, Ізмайлівку)
|
Щодня
|
6-00,
8-20, 11-20, 14-00
|
7-15,
9-20, 12-20, 15-00
|
Олександрія
– Андріївка до села Рожеве
|
Понеділок
Середа,
п’ятниця, субота, неділя
|
5-20, 13-00
5-20, 9-20, 13-00
|
6-20, 14-10
6-20, 10-20, 14-10
|
Олександрія
- Куколівка
|
Понеділок,
вівторок, середа, четвер, п’ятниця
Середа,
п’ятниця
|
7-50, 13-00
10-50
|
8-30, 13-30
11-20
|
Олександрія
- Щасливе (через Куколівку, Добронадіївку)
|
Щодня, крім
четверга та суботи
Субота
сезонно (рейси виконуються з 1.03 до
31.12)
|
5-00, 13-00
5-00,13-00
|
6-30, 14-30
6-30,14-30
|
Олександрія
- Леніно-2 (через Куколівку, Добронадіївку)
|
Четвер
|
4-50,
12-50
|
6-20,
14-20
|
Олександрія
- Пахарівка (через Куколівку, Улянівку,
Тарасівку, Тарасово-Шевченкове,
Михайлівку)
|
Середа,
субота , неділя
|
5-00,
12-20
|
6-34,
13-54
|
Олександрія
- Ялинівка (через Куколівку, Червону
Кам"янку)
|
Щодня,
крім вівторка та четверга
|
5-40,
12-25
|
7-15,
14-00
|
Олександрія
- Зелена Балка (через Куколівку, Червону
Кам"янку, Пролетарське)
|
Щодня, крім
вівторка та четверга
Вівторок,четвер
сезонно (рейси виконуються з 1.03 до
31.12)
|
4-50, 11-30
4-50,11-30
|
6-40, 13-40
6-40,13-40
|
Олександрія
- Попельнасте (через Куколівку, Червону
Кам"янку, Пролетарське)
|
Щодня
|
5-10,
14-30
|
7-35,
16-55
|
Олександрія
- Долинське (через Куколівку, Червону
Кам"янку, Пролетарське)
|
Середа,
п'ятниця
|
5-00,
13-30
|
7-00,
15-20
|
Олександрія
– Олександрівка до Сонине
|
Середа,
п’ятниця, субота, неділя
|
6-00,
11-30
|
7-15,
12-45
|
Олександрія
– Олександрівка
|
Вівторок,
четвер
|
6-00,
11-30
|
7-30,
13-00
|
Олександрія
- Дівоче Поле (через Олександрівку,
Петрозагір"я, Трудівку)
|
Щодня,
крім вівторка та четверга
|
5-30,
13-00
|
6-40,
14-22
|
|
Будуймо Олександрійщину разом |
---|
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|