Головна » Останні надходження » Економіка » Інвестиційно-інноваційна діяльність

Розвиток інноваційних процесів – актуальне питання сьогодення !

Шановні керівники підприємств !

Останнім часом спостерігається стала тенденція до значного зростання кількості патентів на винаходи, виданих іноземним заявникам. Зараз питома вага таких патентів перевищує 30% від загальної кількості, незважаючи на те, що процедура зарубіжного патентування потребує  чималих коштів.
Успішна комерційна діяльність вітчизняних виробників неможлива без досконального знання кон’юнктури ринку. Нехтування цим ускладнює або унеможливлює реалізацію продукції на ринку у зв’язку з її невідповідністю сучасному технологічному рівню та з порушенням прав власників об’єктів промислової власності, яке призводить до судових процесів і сплати значних штрафів.
Щоб запобігти цьому, пропонуємо провести патентні дослідження для визначення технічного рівня, патентоспроможності та патентної чистоти  Вашої продукції. Витрати на проведення таких досліджень незрівнянно менші втрат в результаті виходу на ринок з продукцією, яка не відповідає його умовам.
Такі підприємства, як Інноваційний центр «Інтер Гермес» та державна  бюджетна установа «Чорноморський регіональний центр інноваційного розвитку» допоможуть Вам  вирішити питання щодо інноваційного розвитку підприємства.
Інноваційний центр «Інтер Гермес» надає послуги у галузі захисту та використання об’єктів інтелектуальної власності, у тому числі:
визначення технічного рівня, патентоспроможності та патентної чистоти продукції;
виконання інформаційного пошуку з наданням звіту;
складання заявок на отримання охоронних документів;
розробка пропозицій по вдосконаленню продукції з метою підвищення технічного рівня та конкурентоспроможності;
розробка та експертиза інноваційної проектів;
комплексне обслуговування підприємств з питань інтелектуальної власності.

Основними завданнями державної бюджетної установи «Чорноморський регіональний центр інноваційного розвитку» є :
забезпечення наукової та іншої підтримки впровадження програм і проектів інноваційного розвитку, в тому числі через механізм програмно-цільового фінансування;
підтримка процесу встановлення та розміщення регіональної інноваційної інфраструктури;
організація взаємодії науково - дозвільних, інноваційних підприємств, установ та організацій, органів державної влади щодо інноваційного розвитку регіону;
проведення експертно-аналітичних та проектних робіт, пов’язаних з інноваційним розвитком та просуванням на ринок наукомістких інноваційних проектів.

По питанню взаємодії з вищеназваними організаціями та впровадженню інновацій на Вашому підприємстві звертайтесь до управління економіки та розвитку інфраструктури Олександрійської райдержадміністрації за адресою :
28000, м. Олександрія, вул. Шевченка, 132, кімната 3.

Телефон для довідок : 4-13-75; факс 4-09-08;електронна адреса  E.mail: mail@alex.gov.ua.

Категорія: Інвестиційно-інноваційна діяльність | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 20.01.2011 Переглядів: 364 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0