Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

Екскурсія в місце, де руйнуються мрії та долі...

З метою профілактики скоєння повторних правопорушень, ознайомлення неповнолітніх з умовами утримання засуджених, згідно з розпорядженням голови Олександрійської районної державної адміністрації від 11 квітня 2013 року № 169-р, 19 квітня 2013 року службою у справах дітей Олександрійської РДА спільно з відділом освіти Олександрійської РДА, міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції, кримінальною міліцією у справах дітей районного відділу міліції була проведена екскурсія до слідчого ізолятора м.Кіровограда № 14 для дітей, що перебувають на обліку за скоєння злочинів з іспитовим строком та дітей, що знаходяться на внутрішньо шкільних обліках в Олександрійському районі (порушення дисципліни, тютюнопаління, схильність до крадіжок, самовільне залишення уроків) та неповнолітніх правопорушників м.Олександрія.

Під час екскурсії дітям було запропоновано відвідати приміщення попереднього огляду, кімнату особистого догляду, приміщення для утримання ув’язнених та тих, хто перебуває під слідством, карцеру. Одному з неповнолітніх запропонували приміряти одяг для ув’язнених. Неповнолітніх правопорушників ознайомили з розпорядком дня засуджених, правами та обов’язками ув’язнених. Все побачене дуже вразило дітей, бажання перебувати в даному закладі (а раніше мало місце викривлене, хибне сприймання деякими маленькими правопорушниками злочинного майбутнього) у більшості дітей зникло. Після проведених бесід з працівниками слідчого ізолятора у дітей з’явилось бажання осмислити та виправити свою поведінку, щоб уникнути потрапляння у схожі заклади.

Організатори даної екскурсії сподіваються, що отриманні дітьми враження сприятимуть покращенню їх дисципліни та не допустять у подальшому житті скоєння повторних злочинів і врешті-решт розвіють всі міфи про романтику злочинного світу.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 25.04.2013 Переглядів: 311 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1