Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

«Інтелектуальна ліга» учнів Олександрійського району

В Олександрійському районі вже стає традиційним інтелектуальний чемпіонат для учнів 8-11 класів «Інтелектуальна ліга». Формат цього заходу, його змістовне наповнення були розроблені та реалізовані учителями історії Улянівської школи: С.Коломойцем, В.Гонтаренком та Центром дитячої та юнацької творчості, директор О.Демченко. Теми кожної «Ліги» були різноманітні: історія України, життя та творчість Тараса Шевченка, географія, біологія, правознавство, історія українського козацтва тощо. Усі питання формуються виключно на основі шкільної програми. Тож і перемагає той, хто краще готує домашні завдання, хто гарно працює на уроках, хто уважно читає підручники.

Ось і цьогоріч, 21 листопада 2013 року зустрілися 11 шкільних команд району: Шарівська, Протопопівська, Користівська, Новопразька, Червонокам’янська, Олександрівська, Ізмайлівська, Цукрозаводська, а Недогарський НВК представив навіть три команди!

Гостей та учасників гри привітали та побажали їм успіхів заступник голови райдержадміністрації О. І. Анісімова-Шило, начальник відділу освіти О.А. Коріненко.

У першій відбірковій грі, тема якої - «Історія стародавнього світу» переможцем четвірки стала команда Шарівської школи (керівник Котляр А.Ю.); у другій грі, яка проводилася за темою «Історія середніх віків», перемогу отримали учні команди №1 Недогарського НВК (керівник Кривоконь С.С.); у третій грі за темою «Математика» перемогли учні команди №2 Недогарського НВК (керівник Кривоконь С.С.).

У фінальній грі градус азарту сягнув апогею. Учасники команд так хвилювалися, що допустили 6 фальстартів. Тож перемогли ті, хто мав кращі знання та міцніші нерви. У підсумку третє місце посіла команда №2 Недогарського НВК, другою стала команда Шарівського НВК. Чемпіоном «Інтелектуальної ліги» стала команда №1 Недогарського НВК, з чим їх і вітаємо! Найеродуванішим уболівальником виявився член команди Користівської ЗШ І-ІІІ ст., голова районного парламенту дітей Тацький Євген.

А ми чекаємо працелюбних, кмітливих, ерудованих на нашій наступній зустрічі, яка відбудеться у лютому 2014 року.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 22.11.2013 Переглядів: 231 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3