Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

Робота «мобільного соціального офісу»

Для мешканців району, в тому числі, які мешкають в віддалених населених пунктах, з метою проведення консультаційно-роз’яснювальної роботи з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, у четвер 07 листопада 2013 року робочою групою «мобільного соціального офісу» здійснено черговий виїзд на територію Ульянівської сільської ради. В його роботі взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення Олександрійської райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду в м. Олександрія та Олександрійського району.

Спеціалістом управління соціального захисту населення прийнято документи для оформлення пільг багатодітній сім’ї від двох громадян та надано консультаційні послуги з питання продовження терміну дії посвідчення багатодітній сім’ї, спеціалістами управління Пенсійного фонду надані роз’яснення щодо виплати пенсії дітям війни за рішенням суду – одному громадянину.

Робота «мобільного соціального офісу» проводиться на підставі графіка виїзду в населені пункти Олександрійського району, який формується щокварталу. Виїзд здійснюється за попередньою згодою з органами місцевого самоврядування в приміщеннях сільських та селищної рад. За допомогою уповноважених сільських та селищної рад з питань соціального захисту населення на інформаційних стендах розміщуються об'яви із зазначенням дати, часу та місця приїзду «мобільного соціального офісу». Станом 07.11.2013 року проведено 16 виїздів, де було прийнято 215 громадян району з різних питань.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 08.11.2013 Переглядів: 229 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/9