Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

Відбулись чергові засідання районних комісій

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо підтримки малозабезпечених верств населення, у середу 16 жовтня 2013 року заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації О.АНІСІМОВА-ШИЛО провела чергове засідання районної комісії з питань надання населенню та малозабезпеченим сім’ям соціальних допомог, пільг та одноразової матеріальної допомоги.

У роботі комісії взяли участь перший заступник начальника управління соціального захисту населення І.ТАБАЧКОВА, начальник відділу обробки документів управління соціального захисту населення І. КОРЕНЮК, начальник фінансового управління І.ЛЕВЧЕНКО, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації А.ЄРУХ, головний державний соціальний інспектор О.ПУХТІЄНКО.

На засіданні розглянуто питання надання матеріальної допомоги на лікування трьом громадянам, про включення чотирьох пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право пільги за місцем його фактичного проживання та надання житлової субсидії п’ятьом жителям району на виняткових умовах.

За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення.

Цього ж дня О.АНІСІМОВА-ШИЛО провела чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Питання, яке виносилося на розгляд комісії – підвищення рівня середньомісячної заробітної плати штатних працівників на підприємствах, в установах, організаціях облікового кола звітуючих.

В обговоренні питання взяли участь перший заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації І.ТАБАЧКОВА, начальник управління економічного розвитку і торгівлі І.КРАВЧУК, начальник фінансового управління І.ЛЕВЧЕНКО, начальник управління агропромислового розвитку О.ТКАЧЕНКО, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Н.ВОРОПАЄВА.

Головуючою комісії дані доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації тримати на контролі рівень середньомісячної заробітної плати штатних працівників, знайти можливі шляхи підвищення його в сільськогосподарських підприємствах з метою виконання доведеного завдання голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 07 березня 2013 року №01-26/85/1. В закладах культури тримати на контролі питання щодо зменшення частки працівників, які при повністю відпрацьованій місячній нормі робочого часу мають нарахування заробітної плати в межах мінімального розміру.

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 17.10.2013 Переглядів: 203 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/7