Головна » Останні надходження » Олександрійська РДА » Новини

Запрошуємо до участі у конкурсі «Благодійна Україна»

16 квітня 2013 року було оголошено старт другого Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Конкурс «Благодійна Україна», заснований Асоціацією благодійників України та відбувається за підтримки Представництва Уповноваженого Президента України з прав дитини. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найефективніших доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі.

Перший конкурс «Благодійна Україна» став знаковою подією в благодійному житті нашої країни. У ньому взяли участь 212 благодійників, відбулися три регіональні етапи конкурсу – на Львівщині, Херсонщині та Одещині. Його значення для суспільства визнали експерти, які назвали конкурс «Благодійна Україна» найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності у 2012 році (експертне опитування «Стан розвитку благодійності в Україні – 2012» увійшло у «Зелену книгу української благодійності»).

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2013 року. Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Переможці конкурсу «Благодійна Україна – 2013» визначатимуться в одинадцяти основних та трьох спеціальних номінаціях.

Конкурсні номінації:

Благодійник: компанія – великий бізнес.

2) Благодійник: компанія – середній бізнес.

3) Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець).

4) Благодійник: фізична особа.

5) Благодійник: фізична особа - «зірка» бізнесу, спорту, політики, мистецтва.

6) Благодійник: загальноукраїнський (в тому числі міжнародний) благодійний фонд (організація).

7) Благодійник: регіональний благодійний фонд (організація).

8) Благодійник – неурядова організація.

9) Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота).

10) Народний благодійник.

11) Благодійна акція року.

Спеціальні номінації:

1) Ефективне використання благодійної допомоги.

2) Благодійність у медіа.

3) Інновації в благодійності.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org, або за запитом на адресу konkurs.blago@gmail.com. Конкурсну заявку можна також заповнити в режимі онлайн на офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org. Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com.

До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи).

Заявки приймаються до 10 лютого 2014 року.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться під час урочистої церемонії нагородження переможців у Києві у березні 2014 року. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками та іншими призами, встановленими партнерами конкурсу.

За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на сайтах www.blagoukraine.org, www.vbo.org.ua.

Телефон для довідок: (044) 537-12-80 , e-mail: konkurs.blago@gmail.com

Категорія: Новини | Додав: Андрій Пилипенко