"Гаряча лінія" з питань надання субсидій та допомог 4-11-74
"Телефон довіри" з питань легалізації "тіньової" зайнятості населення 4-03-26
"Гарячі лінії" для спілкування з підприємцями 4-21-41, 4-13-75
Економіка Агропромисловий комплекс ЖКГ Будівництво та архітектура Соціально-гуманітарна сфера
Головна » Останні надходження » Соціально-гуманітарна cфера » Освіта

Міжобласний педагогічний міст-семінар

Творчість вчителя географії виявляється, насамперед, у прагненні й умінні постійно вдосконалювати свою майстерність, відкидати застарілі, знаходити нові, більш досконалі методи практичної реалізації вимог часу, творчо застосовувати  надбання передового досвіду, досліджувати свою роботу й роботу колег.  

Вчителі географії Олександрійського району постійно співпрацюють з колегами із різних куточків України. Про це засвідчив міжобласний педагогічний міст-семінар учителів географії Золотоніського (Черкаська область) та Олександрійського району (Кіровоградська область) з проблеми «Інтеграція самостійної освітньої діяльності учня та діяльності вчителя на уроці і у позакласній роботі», який відбувся  14 травня 2013 року на Олександрійщині. Педагогічний міст є продовженням традицій дружніх відносин, започаткованих департаментом освіти і науки, молоді і спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» в 2012 році.

Під час методичного заходу було представлено роботу Олександрійського районного методичного кабінету, Головківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Новопразького НВК, презентовано  досвід роботи вчителів географії Новопразького НВК, Цукрозаводського НВК, Головківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів, Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Зустріч у творчій лабораторії Новопразького НВК мала на меті представлення досвіду роботи методиста РМК Даценка О.В. з проблеми «Модернізація науково-методичної роботи з вчителями географії» та вчителя географії Петренко С.Г. з проблеми «Формування міжпредметних компетентностей у контексті роботи з розвитку обдарованості учнів». Вчителі географії Золотоніського району взяли участь у віртуальній подорожі «Сім чудес Нової Праги» підготовленій учнями Новопразького НВК, ознайомились із проектом «Нова Прага  на мапі України» (керівник – Валькевич Л.А., вчитель української мови і літератури).

Презентація роботи вчителів географії Олександрійського району  відбулась під час проведення «методичної мозаїки» на базі Головківської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічі презентовано роботу вчителів географії: Головківської ЗШ І-ІІІ ступенів Гришечкіної О.З. з проблеми «Використання сучасних освітніх технологій на уроках географії»,  Куколівського НВК Шевцова А.О. з проблеми «Позакласна науково-дослідницька діяльність учнів», Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів Федорова В.М. з проблеми «Діяльність міжрегіонального географічного учнівського проекту», Цукрозаводського НВК Даценка О.В. з проблеми «Створення та використання інформаційних паспортів», Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів Балацького Л.Ю. з проблеми «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках та в позакласній роботі».

Директори Новопразького НВК Півняк І.Г. та  Головківської ЗШ Куруп А.Д. ознайомили присутніх з творчими доробками педагогів навчальних закладів щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій  та впровадження науково-дослідницької роботи.

Перебуваючи на Кіровоградщині, учасники педагогічного мосту відвідали музейні кімнати Головківської ЗШ І-ІІІ ступенів, зробили екскурсію історичними місцями селища Нова Прага та  села Головківка. По закінченню педагогічного мосту-семінару всі учасники отримали методичні доробки вчителів географії Олександрійського району, але найцінніше – це практичний досвід.

Проведення педагогічного мосту-семінару між учителями географії  Золотоніського району Черкаської області та Олександрійського району Кіровоградської області показав, що така форма методичного навчання дає можливість обмінюватися ідеями, досвідом практичної діяльності з актуальних проблем у здійсненні освітнього процесу та визначенні шляхів їх успішного вирішення. Тож неодмінно чекаємо на колег із Золотоніського району у грудні 2013 року для представлення напрацювань вчителів географії Черкащини  на науково-практичну конференцію «Проблеми і перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої діяльності у Середньому Придніпров’ї» в рамках міжобласного методичного заходу «Географічні студії» організаторами якого є Олександрійський відділ Українського Географічного Товариства, методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Олександрійської райдержадміністрації та науково-методична лабораторія природничо-математичних дисциплін Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.
























Категорія: Освіта | Додав: Андрій Пилипенко
Додано: 18.05.2013 Переглядів: 252 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Відправити повідомлення
Головна
Новини
Соціальні ініціативи
Олександрійський район
Олександрійська РДА
Районна рада
Звернення громадян
Регуляторна політика
Дозвільний центр
Управління ветеринарної медицини
Доступ до публічної інформації
Адміністративні послуги
Виконання бюджетів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Територіальні органи міністерств та відомств України
Районні програми
Фотоархів
Відеоархів




До 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників



Пошук по сайту
Будуймо Олександрійщину разом

Центральний регіон 2015


Купуй Кіровоградське

Інші сайти





Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Громадська рада

Урядова «гаряча лінія»

Статистика

Переводчик онлайн

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0